W ostatnim kwartale Brytyjski Vogue zaprosił nas do współpracy, w ramach której nasze zabawki pojawiły się w selekcji Magic of Imagination pośród innych pięknych marek.

Nie ukrywamy, że jest to dla nas duże wyróżnienie i bardzo dziękujemy za tę możliwość.

Przybliżę Wam pokrótce tematy wydań, w których pojawiły się milinowe twory.

OCTOBER ISSUE 2022

Timothée Chalamet jest pierwszą męską gwiazdą z okładki brytyjskiego Vogue’a. Po raz pierwszy w 106-letniej historii brytyjskiego Vogue’a, w tym miesiącu na naszej okładce występuje samotnie mężczyzna.

Redaktor naczelny Edward Enninful mówi: „[…] Zawsze świadomy tego, że brytyjski Vogue jest miejscem, które przede wszystkim celebruje kobiety, nie chciałem, aby mężczyzna solo na okładce był wyczynem lub oświadczeniem. Chciałem, żeby czuł się bez wysiłku, a pewnego dnia tak się stało. Ze stylem tak wrodzonym i pewnym siebie, że inspiruje zarówno kobiety, jak i mężczyzn, idealnie pasował”.

W październikowym wydaniu w Brytyjskim Vogue pojawiła się nasza Willa Zuzanna.

Domek modułowej konstrukcji, który wyróżnia się nowoczesnym designem i wyjątkowymi szczegółami – to jeden z naszych ulubionych projektów.

35. https://milin.pl/kategoria-produktu/domki-dla-lalek/

NOVEMBER ISSUE 2022

Brytyjski Vogue upamiętnił odejście trzech monarchów w swojej 106-letniej historii, Jerzego V, Jerzego VI, a teraz Elżbiety II, wszyscy zostali uhonorowani i upamiętnieni królewską fioletową okładką pozbawioną jakichkolwiek ozdób.

Redaktor naczelny Edward Enninful mówi: „To pożegnanie z Vogue. Co więcej, to podziękowanie”. Na stronie 170 świat mody, kultury i polityki dzieli się swoimi najmilszymi wspomnieniami o Jej Królewskiej Mości, podczas gdy na stronie 164 przyglądamy się szczególnym więziom łączącym pokolenia kobiet, które ją poprzedzały i następowały po niej dziesięciolecia.

To szczególne, historyczne wydanie na zawsze zostanie w naszych myślach.

W zestawieniu Next Generation znalazły się nasze tablice kredowe w formie zwierzaków.

11. https://milin.pl/kategoria-produktu/tablice-kredowe/

DECEMBER ISSUE 2022

Gwiazdy ekranu.
Tkanie snów, kradzież scen, ustalanie planów: w tej chwili nasze oczy są skupione na naszych ekranach – a kobiety je oświetlają – jak nigdy dotąd. Aby uchwycić ten moment, brytyjski Vogue skupia się na czterech największych talentach telewizyjnych i stworzył cztery piękne okładki, na których występują Elizabeth Debicki, Simone Ashley, Sienna Miller i Yasmin Finney.

W tym numerze przypada również piąta rocznica pierwszego wydania brytyjskiego Vogue’a, którego redaktor naczelny Edward Enninful podkreślił, że „od korytarzy władzy po historie, które widzimy na scenie i ekranie – nie można zaprzeczyć postępowi został stworzony. W tym duchu, na okładce tego numeru, świętujemy ten wspaniały i coraz bardziej efektowny niwelator: telewizję ”.

W zestawieniu Santa’s Little Helpers znalazł się nasz Robot Jojo – propozycja Vogue na prezent Mikołajkowy i Gwiazdkowy.

14. https://milin.pl/produkt/robot-jojo/

Raz jeszcze bardzo dziękujemy Vogue za tę możliwość! Obecność w tak ważnych wydaniach sprawiła nam wiele radości!

Ściskamy!